Yorum

Yorum - Prof.Dr. Haldun Oğuz

Aşağıda yer alan yorumlar kliniğimizden hizmet alan hastalarımız tarafından farklı internet sitelerine yazılmıştır. Bize iletmek istediğiniz yorum ve önerileriniz için İletişim – Randevu sayfamızı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR:

Aldığım nefesi borçluyum kendisine. Ameliyat öncesi ve sonrası her şey çok iyiydi. Ameliyat sonrasında sürpriz hiç bir kötü şeyle karşılaşmadım. Ağrı, sızı, şişlik, morluk hiç olmadı. Sonsuz teşekkürler.

29.12.2017

Asena Salman Gülden (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Haldun Oğuz doktoruma internet üzerinde araştırmalarıma göre karar verdim. Çok önemsediğim, ”Sanatçı mı olacağım” olsun, dediğim ses tonumla 4 senedir çektiğim rahatsızlığımın, aslında çok basit ve önemli olduğunu ve aynı zamanda verdiği güven, sıcaklık, samimiyeti ile rahatlatan bir doktorumuz. Kendisinden ve ekibinden, Allah bin kere razı olsun. Kendisi için duacıyım. Aynı zamanda, bir çok alerjisi olan bir hastasıyım ve bu konuda hastaneyi ve ekibini bilinçlendiren ilgilenen düşünceli bir doktorumuz. Ben kendimi, kendisi yanında rahat hissediyorum. Teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınızda daha büyük başarılara imza atmanız dileğiyle…

29.12.2017

Mine Güngör (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Haldun Hocamın vizyonuna ya da mesleğindeki başarılarına ekleyecek bir söz var mıdır bilemiyorum. Bununla birlikte nezaketi, hasta empatisi, anlayışı, güncelliği ve mesleğine olan saygısı ve tutkusuyla hazırlamış olduğu muayenehanesiyle alanında diğer herkesten birkaç adım önde olduğunu düşünüyorum. Muayenehaneye girmenizle birlikte kendinizi güvende hissediyorsunuz ve hatta hastalığınız hafifliyor 😉 İyi ki varsınız hocam:)

07.12.2017

M. (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Sayın Hocam misafirlerini içten karşılayan, sevecen yapılı ve mesleğinin erbabı olarak bizlere izlenim vermiştir. Başarılar ve mutluluklar dilerim.

04.11.2017

G.A. (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Merhaba, hocama alerjik rinit ve sinüzit şikayetiyle gittim. Hikayemi dikkatlice dinledi ve bence daha muayeneden önce teşhisi koymuştu. Ardından ayrıntılı bir muayeneden sonra bünyemi yoracak tüm ilaçları iptal edip, sorunu sebebiyle ortadan kaldıracak olan spreylerle tedaviye başladı. Hocamı internetten buldum. Kim ne derse desin ilk intiba çok önemlidir. Fotoğrafı çok samimi ve ilgili bir kişi olduğunu belli ediyor ki tanışınca bunu zaten hemen görüyorsunuz. Elbette kariyeri ile ilgili kısımları da okudum ve muayeneye gitmeye karar verdim. İyi ki gitmişim iyi ki benim doktorum. Yıllardır muzdarip olduğum rahatsızlığımda bu sefer emin ellerde olduğumu biliyorum. Sağolun hocam, saygılarımla.

01.11.2017

Oz… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Kulak burun boğaz alanında hiç tereddütsüz muayene olabilirsiniz hastasını sonuna kadar takip eden ilgili güleryüzlü en önemlisi merhametli bir doktor, annem 2016 yılında noldüler guatr ameliyatı sonrası geçirdiği çift taraflı ses teli felci için kendisine muayene olduk ve uygun olan en iyi yöntemle bize yardımcı oldu. Allah ne muradınız versin Haldun hocam sizi hiç unutmayacağız. Ailecek sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

27.09.2017

Özlem Gebiç (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Sesimden dolayı kaybettiğim özgüvenimi sizin sayenizde geri kazandım size ne kadar teşekkür etsem azdır Haldun hocam sağolun 🙂

26.10.2017

Ömer Faruk Kürkçü (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Ses kısılması sikayetiyle gittim ve her aşamada gereken tüm ayrıntıları açıklayarak içimi rahatlatti kendisi. Tedavi sürecinin de bu şekilde ilerleyeceginden ve bir an önce iyilesecegimden eminim. ÇokTeşekkürler

26.09.2017

I… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Ses tellerinden oluşan sorun sebebiyle gittim. İyi ki tercih etmişim, çok memnun kaldım. Kafamda soru işaretleri bırakmadan, mutlu ayrıldım. Teşekkür ediyorum.

18.09.2017

N… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Haldun bey’in sıcakkanlılığı ve diyaloğu meslektaşları arasında fark yaratmaya neden oluyor. İşini temiz ve detaylı bir şekilde yapması ise ona sürekli ve düzenli olarak muayeneye gelmenizi sağlıyor.

08.09.2017

F.Nur Perihan Özkaya (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Hocam gerçekten işinin ehli hastasıyla çok ilgili hastasına artısıyla eksisiyle herşeyi en ince detayına kadar anlatıyor ben çok memnun kaldım başarılı bir ameliyat geçirdim hocamın eline yüreğine sağlık

21.08.2017

E… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Oğlumu götürdüm ben. Doktor beyin yaklaşımı ve izahı çok iyiydi. Teşekkür ederim. Muayene sırasında oğlum sıkıntı çıkaracak sandım fakat doktorumuz o kadar iyi açıklama yaptı ki sorunsuz hallettik. Tekrar teşekkür ederim.

09.08.2017

E… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Hekim oldukça samimi, hastalikla ilgili bilgilendirmesi hastanın anlayacağını netlikte, hastayı rahatlatan ve kendisini güvende hissetmesini sağlayan bir yaklaşıma sahip.

04.08.2017

B… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Haldun hocama karamürselden gelerek muayene oldum. Ve ön muayenede rahatlatıcı bilgiler verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. İki ay sonra nasip olur ise tekrar geleceğim ve inşallah şifa bulmama vesile olacak. Vicdanlı bir hoca.

13.07.2017

Atilla Aktaş (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Ses kısıklığı şikayetimle gittim, tedavi olmazsam ameliyat olmak zorunda kalacaktım. Sevgili doktorumun yakın takibi ve doğru tedavi yöntemi ile kısa sürede iyileştim. Kendisi alanında başarılı bir profesör. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

12.07.2017

Pırıl Bayrak (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Çok çok memnun kaldığım bir doktor ilgili ve nazik biri

22.06.2017

Fatma Türkmen (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Herkese merhabalar 2015 tarihinde küçük dilimin sarkması sonucunda biraz araştırmayla Haldun hocamla tanıştım. Haldun hocam o kadar samimi bir insan ki sanki 40 yıldır tanıyormuşum gibi beni muayene etti. Yaptığı araştırmalar sonucunda burun ameliyatı olmam gerektiğini söylediğinde kendimi hiç ameliyata hazır hissetmememe rağmen, verdiği güven ve bilgi ile doğru yerde ve doğru kişiye kendimi emanet ettiğimi hissettirdi. Ameliyatım gayet başarılı geçti ve kendisine minnettarım. Artık küçük dilim sarkmıyor ve ben ameliyat olmadan önce meğer nefes bile alamıyormuşum kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla Yavuz Selim DÜLGER ameliyat tarihim 22.07.2015

20.06.2017

Yavuz Selim Dülger (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


1 yıla yakın sesim titrek, kısık verimsiz çıkmaktaydı. Bu süre zarfında birçok tedavi yaptırdım fakat sesimle alakalı bir çözüm alamadım. Son olarak tavsiye üzerine ve kendi araştırmalarım neticesinde Haldun OĞUZ hocamdan randevu alarak tanışma fırsatı buldum. Kontrolleri neticesinde ses tellerimde nodüllerin olduğunu korkulacak bir şey olmadığını ameliyatla düzeleceğini söyledi. Ameliyata karar verdim. Çok güzel geçen bir ameliyat neticesinde herhangi bir sorun yaşamadım. 1 hafta konuşmadım. İlk kontrolümde Haldun hocanın yanında konuştum sesim çok güzel çıkıyordu, sorunumun bir çözümü varmış. Haldun hocam iyi niyetli, işini severek yapan, hastasını çok önemseyen, hastasını konuşmasıyla, ilgisiyle rahatlatan, hasta takiplerini iyi yapan bir doktor. TEŞEKKÜRLER HALDUN HOCAM. DİLEK ALKAN -ARTVİN

14.06.2017

Dilek Alkan (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


SES KISIKLIĞI VE KONUŞURKEN BOĞAZIMDA AĞRI OLMASI NEDENİYLE HALDUN HOCAMA MUAYENE OLDUM. MUAYENE SONUCUNDA SES TELİMDE POLİP OLDUĞUNU ÖĞRENDİM. AMELİYAT FİKRİ BAŞTA KORKUTSA DA HALDUN HOCAMIN GÜLER YÜZÜ, GÜVEN VEREN HEKİMLİĞİ VE SICAK YAKLAŞIMI İLE SORUNSUZ BİR AMELİYAT GEÇİRDİM. HALDUN HOCAM VE EKİBİNİN AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASINDAKİ İLGİ VE DESTEĞİ İLE ZORLU BİR AŞAMAYI GEÇMİŞ BULUNUYORUM. SESİMİ SÜREKLİ KULLANAN BİR ÖĞRETMEN OLARAK ESKİ SESİME, İŞİME VE ÖĞRENCİLERİME BENİ KAVUŞTURDUĞU İÇİN KENDİSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM. BU RAHATSIZLIĞI GEÇİREN HASTALARA DA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE HALDUN HOCAMI TAVSİYE EDİYORUM. ESRA ÖZKANDAN

14.06.2017

Esra Özkan (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Öncelikle burda olmaktan buraya gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugüne kadar yüzlerce doktor hasta ilişkisi yaşadım. Bu kadar cana yakın sevecen ve aynı zamanda hastayı psikolojik olarak rahatlatan başka bir doktor ile karşılaşmamıştım. Burada bu güzelliklerin hepsini buldum. Haldun beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok geç geldiğim için daha doğrusu haldun bey ile çok geç tanıştığım için kendimi suçlu sayıyorum. Hastalığım görevim açısından daha erken tanışmalıydım diye düşünüyorum. Sağlıklı olmak, sağlıklı kalmak için büyük çaba sarfedilmesi gerektiğini ve bu uğurda iyi insanlarla çalışmak gerektiğini düşünüyorum.

08.06.2017

Adem Aygün (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Ben iki yıl önce rahatsızlandım. Türkiyede çeşitli illerde kulak burun boğaz ile ilgili gitmediğim hoca kalmadı. Sonunda Haldun hocayı buldum sağolsun. Başarılı bir ameliyatla beni yeniden işime kavuşturdu. Sadece bunu diyorum. İyi ki varsın Haldun hocam eline sağlık, işin rast gelsin diyorum.

23.05.2017

Enver Yılmaz (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Bugün tarihi itibarıyla hocamızla tanıştık. İlk girişteki karşılaması olsun. Güler yüzlü konuşması ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz. TV ekranlarından görerek Kocaeli’nden geldik, iyi ki de gelmişiz. Tekrar gelebilmek dileği ile. Teşekkür ediyoruz.

28.03.2017

Fatih Müdüroğlu  (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Tavsiye üzerine gittiğim ve yıllardır cesaret edemediğim burun ameliyatına daha ilk dakikadan itibaren hiç tereddüt etmeden karar verdiğim Haldun hocama çok teşekkür ediyorum. Mükemmel geçen bir ameliyat sonrasında artık daha sağlıklı bir şekilde nefes alabiliyorum. Çok kısa sürede çalışma hayatıma kaldığım yerden devam ettim. İlgi ve nezaketiniz için teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Barış Özübek

14.03.2017

Barış Özübek  (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittiğimiz Haldun hocamız oğlumuz Mert’in geniz eti ve kulak ameliyatını 1 Şubat 2017’de başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. En başta hastasına verdiği güven, değer ve samimiyet bize doğru yerde olduğumuzu düşünmemize neden oluştur. Emeklerinden dolayı kendisine saygılarımızı sunar, çok teşekkür ederiz!

05.03.2017

G… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Çok değerli doktorumuz Haldun Oğuz beyi internetten buldum. Geldiğimde karşımda güler yüzlü bir doktor vardı. Hastalığım olan ses kısıklığını ve inceliğini bir hafta gibi kısa bir sürede tedavi edilmesine vesile oldu. 6 yıldır çektiğim bu tam olarak ne olduğunu dahi başka doktorlarca tespiti yapılmayan hastalığın bir hafta gibi kısa bir sürede tedavisinin yapılması inanılmaz bir şey Haldun hocamızı hiç unutmayacağım. Ömrüm boyunca şükranlarımı sunacağım. İyi ki karşılaşmışız. Hocamdan Allah razı olsun.

03.03.2017

İhsan Er  (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim ve yıllardır cesaret edemediğim deviasyon ameliyatına daha ilk muayeneden sonra hiç tereddüt etmeden karar verdiğim sevgili Haldun hocama çok teşekkür ediyorum çünkü artık NEFES alabildiğimi hissediyorum. İlk muayenede çok hassas davranması ve soru sormama bile gerek kalmadan uzun uzun açıklamalar yapması beni açıkçası şaşırtmıştı. İnsana verdiği güven duygusuyla emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Ameliyat sonrası hem kendisi hem de çalışanları tarafından sık sık arandım ve durumum hakkında bilgi alındı. İlgisi ve güzel enerjisi için şükranlarımı sunuyorum.

01.02.2017

Sevtap Konmuş (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Haldun hocamı 1.5 yıl önce yİne KBB doktorumuz Alper bey vesilesi ile tanıdım hocamı gördükten 30 dakika sonra ameliyat olmaya karar verdim ses tellerinden başarılı bir operasyon geçirdim.ama daha önemlisi beşeri ilişkileri bu denli müspet ve insana güven vermesi ayrıca ilk günkü gibi alakasının artarak devam etmesi pozitif enerjisi benim gibi evhamlı bir kişiyi bile bu kadar pozitif hale getirdiği için binlerce teşekkürler. Sağ ol hocam.

10.01.2017

Turgut Bayraktar (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Hemen cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

09.01.2017

Emel Bostan (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


2.5 yaşındaki kızımın geniz eti problemi nedeniyle Haldun hocayla tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Şimdi kızım çok rahat nefes alıyor. Ameliyat sonrası da hiçbir problem yaşamadık. Aksine kontrole giderken çok mutlu olan bir kızım var. Bu da doktorumuzun verdiği pozitif enerji ve güvenle alakalı. Elinize sağlık hocam. Tekrardan teşekkür ederiz

28.12.2016

…. (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Haldun hocamı yeğenimin tavsiyesi üzerine tanışma fırsatı buldum. İyi ki tanıdım ve iyi ki ona operasyon yaptırdım. Çünkü gece uykularım yoktu şu an rahat uyuyor ve huzurla yatıp kalkıyorum. Haldun hocam iyi ki varsınız, iyi ki tanıma fırsatım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. TEŞEKKÜRLER.

14.12.2016

Hülya Karaerkek (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Haldun Hocami profesör doktor bir yakinimin tavsiyesi ile tanıdim. 3 yıldır erteledigim ameliyatimi bir hafta sonra oldum. İlk karşılaştımız andan itibaren hastaya güven veren tevazu sahibi yaklasimi, hastanin kafasindaki tüm sorulari açıklikla ve nezaketle sorulmadan cevaplamasi, ameliyat öncesi ve özellikle sonrasi bitmek bilmeyen ilgi ve alakasini, haddim olmarak tıp bilgisini başka hiç bir doktorda görmedim. Hakkınızı helal edin Hocam. Şükranlarimi ve saygılarımı sunuyorum.

09.11.2016

Deniz Yengil (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


2 ay burun tıkanıklığı yaşadım ve hayat yaşanmaz hale gelmişti. Haldun hocama alt konka radyofrekans ameliyatı oldum.Çok başarılı ameliyat oldu.Kontrollerde hocamın güleryüzü samimiyeti ve ailemden biri gibi davrandığı için çok teşekkür ederim.Tekrar nefes almak güzel bişey çok sağolun hocam.

26.10.2016

A… (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Yaklaşık 2 hafta önce Haldun bey burun ameliyatımı yaptı. Çok başarılı ve güzel bir ameliyat oldu. Bizimle o kadar ilgilendi ki, insanın bir daha ameliyat olası geliyor. Haldun bey hem yaptığı iş yönünden hemde insanlık yönünden mükemmel biri. Teşekkürler Haldun bey.

24.10.2016

….  (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Haldun hocamı kendim internet üzerinden araştırdım ve yorumlardan öngörüm oluştu. Ayrıca arkadaş tavsiyelerininde etkisi oldu. Şuana kadar neden kendisini tanımadığım ve muayene olmadığım için üzülüyorum. Gerçekten hayatımda 32 yıldır bu kadar faydalı ve tatmin edici bir muayene olmamıştı. Her sorun ve sıkıntımın cevabını buldum.. Mütevazi ve cana yakın kişiliği ile takdire şayan. Her şey için çok teşekkürler Haldun Hocam, iyi ki varsınız

18.10.2016

Eren Yılmaz (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Sevgili Hocam. Öncelikle sizi tanıdığım için çok mutluyum. Rahatsızlığımdan dolayı sıkıntılarımı çok açık ve net bir şekilde izah ettiniz. Çok rahatlamış ve moralim düzgün olarak yanınızdan ayrıldım. Tedavinizi düzenli bir şekilde uygulayacağım. Sizi ihtiyacı olan her yakınıma tavsiye edeceğim. Sevgi ve saygılarımla.

27.03.2016

Handan İmren (Doktorsitesi.com’dan alınmıştır)


Oğlumuz üç yaşında ve sürekli burun tıkanıklığı sorunumuz vardı bi yakınımız vasıtasıyla hocamızla tanıştık kapıdan girdiğimizde bize güven veren kendinden emin çok ama çok başarılı bi okadarda mütevazi hocamıza çok teşekkür ederiz en değerli hazinemizi kendisine emanet ettik çok şükür başarılı bi ameliyatımız oldu şimdi oğlumda ve biz rahat nefes alıyoruz iyi varsınız Mahir Cem

24.02.2015

Mahir Cem (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Dayımın ses telleriyle ilgili sorunu nedeniyle yaptığım araştırma sonucunda kendilerine ulaştığımız Sevgili Oğuz Bey şu yaşıma kadar tanıdığım(ız) en kibar ve tevazu sahibi insanların başında geliyor, kendisinin bu şekilde yetişmesinde emeği olan herkese teşekkürü bir borç biliyorum.Özellikle Aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve sağlıklı günler yaşamanız dileğiyle..V.Eray KOL.

20.02.2015

V.Eray KOL  (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Geçen hafta eşimin rahatsızlığı nedeniyle hocamızın bulunduğu hastaneye gittik.Hastane girişinden itibaren farklı bir yer olduğunu belli ediyor.Görevli arkadaşlar muayene vaktimiz gelene kadar çok kibar bir şekilde bizimle ilgilendiler.Ardından hocamıza muayene olmak için odasına gittik.Yaklaşık 15 yıldır kendi rahatsızlığım nedeniyle onlarca özel ve devlet kurumlarında muayene ve tedavi olan biri olarak bizi ayakta karşılayıp bizimle tokalaşma nezaketinde bulunan ikinci doktorumuz oldu.İşinin ehli biri olduğuna şahit olduğumuz bilgili,ilgili,sevimli ve sempatik hocamıza ve hastanenin tüm çalışanlarına derdimize derman olmaya çalıştıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır…Çetin+Zeynep EFETÜRK

14.02.2015

Çetin-Zeynep Efetürk (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)


Allah’a çok şükür doktor ve hastane ile bu zamana kadar pek fazla işim olmadı. geçen ay babam ses rahatsızlığı yaşadı haldun beyi araştırarak bulduk ve misafiri olduk bu zaman kadar gördüğüm en iyi doktor diyebilirim . Tekrar hastaneleri ve doktorları banaka sevdirdi ve babamaı hem psikolojik hem fiziksel olarak rahatlatarak bir evlat şefkati ile muayene etti ben siteniz aracılığı ile kendisine çok teşekkür ediyor ve gerek mesleğinde gerek sosyal hayatında başarılar dileyerek hürmetlerimi sunuyorum.

17.10.2014

Ş. (Doktortakvimi.com’dan alınmıştır)

Yorum - Prof.Dr. Haldun Oğuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.