Sinüzit Tedavisi Ameliyatı

Soru CevapCategory: Burun HastalıklarıSinüzit Tedavisi Ameliyatı
haldunoguz Staff tarafından 2 hafta önce sorulmuş

Sinüzit Tedavisi Ameliyatı

Merhaba efendim sinüzit tedavisi ameliyati var mı acaba bende sinüzit var ve gercekten çok zor durumdayım her türlü ilacı kullandım ama geçmiyor son çare ameliyat eğer kesin sonuç verirse ameliyat beni bilgilendirirseniz sevinirim bunun masrafida ne olur onuda söylerseniz sevinirim teşekkürler 🤲

 

Elektronik posta aracılığı ile iletilen yukarıdaki soru, diğer hastalarımızın da faydalanabilmesi amacıyla site editörümüz tarafından internet sitemize eklenmiştir.

Web sitemizdeki Sinüzit Ana Sayfası 

İnstagram Sayfamız

Sinüzit Tedavisi

 

1 Yanıt
haldunoguz Staff tarafından 2 hafta önce yanıtlanmış

Sayın Bilmez,
Evet, sinüzit tedavi edilebilen bir hastalıktır. Kısa süreli sinüzitler (akut ve subakut sinüzit) ilaç tedavisi ile tamamen tedavi edilebilir. Uzun süreli (kronik) sinüzit ise cerrahi olarak tedavi edilebilir. Ülkemizdeki yasal düzenlemeler gereği muayene ve ameliyat ücretleri hakkında internet üzerinden bilgi paylaşamıyoruz. Güncel muayene ücretimizi 0 312 284 28 88 ve 0 531 431 06 94 numaralı telefonlardan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Muayenenizin ardından ameliyat gerektiği anlaşılırsa sizin için gerekli olacak ameliyatın içeriği ve ücreti hakkında detaylı olarak bilgi verilecektir. Geçmiş olsun dileklerimizle.